Contact       
E-mail info@angelaschool.nl 
Telefoon 0475 - 410701
Fax 0475 - 410703
Postadres postbus 97  6100 AB  Echt
Bezoekersadres Harlindestraat 10 6101 DS Echt



Schooltijden:


groep 1:             ma, di, do         van 8.40 -12.00     en        12.55-15.15
                               woe                     van 8.40-12.30
                                vrijdag               vrij

groep 2:             ma, di, do         van 8.40 -12.00     en        12.55-15.15
                               woe                     van 8.40-12.30
                                vrijdag               van 8.40 -12.00

groep 3 t/m 8: ma, di, do,vr.   van 8.40 -12.00     en        12.55-15.15
                               woe                       van 8.40-12.30
                        
 






Mail adressen van geledingen

 


Bestuur Stichting Kindante bureau@kindante.nl
M.R.  Bs Angela Mr_as@angelaschool.nl
O.R.  Bs Angela Or_as@angelaschool.nl

 
Mail adressen van leerkrachten


        
Groep Naam en mailadres Wanneer op school
     
1
 
Phily Bijnens-Turlings
p.bijnens@angelaschool.nl


Caroline Kleijkers
c.kleijkers@angelaschool.nl

ma, di en do


woe
2 Mylène Damen
m.damen@angelaschool.nl

Suzan van Cruchten-Smeets
s.vancruchten@angelaschool.nl

ma


di t/m vr   
3 Sanne Bodelier
s.bodelier@angelaschool.nl

ma t/m vr
4 Vivian Wilms
v.wilms@kindante.nl

Anke Elfrink
a.elfrink@angelaschool.nl
ma, woe, do,vr


di
5 Desiree van Etten-Stassen
d.vanetten@angelaschool.nl


Mylène Damen
m.damen@angelaschool.nl
ma , di,  vr


woe, do
6/ICT Chris Houwers
c.houwers@angelaschool.nl

 ma t/m vr


 
7 Ruud Reijnders
r.reijnders@angelaschool.nl


Anke Elfrink
a.elfrink@angelaschool.nl

di t/m vr


ma
8
Wim Jacobs
w.jacobs@angelaschool.nl

 

 ma t/m vr
     
onderwijs-assistente Daisy Janssen    
d.janssen@angelaschool.nl
ma, di, do
IB Bianca Beunen
b.beunen@angelaschool.nl
 
ma,di, do
DIR Léon Berger
l.berger@angelaschool.nl
 
ma t/m vr
                     

 

Contact
Harlindestraat 10
6101 DS Echt
T: 0475-410701
info@angelaschool.nl